جمهوری اسلامی

بنام خدا، موضوع انشای امروز ما جمهوری اسلامی می‌باشد. جناب آقای معلم از ما خواسته است که چند تایی از افتخارات جمهوری اسلامی را شرح داده و نام ببریم. البته واضح و مبرهن است که ما و پدر و مادر ما جمهوری اسلامی را فراوان دوست داریم. لذا ما تصمیم گرفتیم چند قلم از افتخارات جمهوری اسلامی را شرح داده تا چشم دشمنان اسلام و ولایت کور شود. لذا ما تصمیم گرفتم در باره مسابقه‌های جهانی جمهوری اسلامی و کسب مدال‌های مختلف را شرح بدهیم.

!) جمهوری اسلامی در مسابقه جهانی اعدام، بعد از کشور چین، به مقام دوم رسیده و مدال نقره این مسابقه را کسب نموده است.

۲) در مسابقه جهانی زندانی کردن روزنامه‌نگاران و فیلمسازان و وبلاگ نویسان، خوشبختانه به مقام اول رسیده و مدال طلای این مسابقات را از آن خود نموده است.

۳) در مسابقه‌های جهانی تار و مار کردن پیروان دیگر ادیان الهی به جز شیعیه اثنی اعشری جعفری بعد از داعش مدال نقره این مسابقه را از آن خود نموده است.

۴) در مسابقه جهانی حصر مقام اول را از آن خود کرده و مدال طلای این در گردن آویخته نموده است.

۵) در مسابقه کشورهای فاسد بعد از سومالی اول، کره شمالی دوم و جمهوری اسلامی و افغانستان مشترکن به مقام سوم رسیده و مدال برنز این مسابقه بسیار مهم را از آن خود نموده است.

البته واضح و مبرهن است که اگر بخواهیم تمام افتخارات جمهوری اسلامی را شرح بدهیم کاغذهای بسیار زیادی را مصرف کرده و می‌ترسیم وقت آقای معلم و دانش‌اموزان عزیز را بگیریم.

 

image_pdfimage_print

پاسخ دهید